מקלחונים מומלצים

מקלחונים מומלצים

עם התרחבות והעמקת התודעה על הקשר בין גוף ונפש, גדלה גם המודעות לפעולות הטיפוח השונות שאנחנו מבצעים, מידי יום ביומו, כבעניין שבשגרה. למשל, ידוע כבר הקשר בין רחצה לבין תחושתו הטובה של האדם, ולא רק באספקט של השמירה על ההיגיינה הגופנית. כך, שעניין העיסוק בשאלת מקלחונים מומלצים הפך להיות חלק מהצורך האנושי, בראש ובראשונה, למקסם את חוויית הרחצה ולמנף אותה ככל שניתן. אם כן, מה הם מקלחונים מומלצים? מה הופך אותם לכאלה, והיכן ניתן לרכוש מקלחון כזה?

מקלחונים מומלצים – מה מאפיין אותם?

כאשר אנחנו מדברים על מקלחונים מומלצים קשה מאד למצוא תמימות דעים בין אנשים שונים, שהרי לכל אחד מאיתנו העדפות משלו. אולם, ישנם מספר מאפיינים אובייקטיביים, שעל פיהם תוכלו לזהות מקלחונים מומלצים, כאשר בכוונתכם לרכוש מקלחון איכותי שיענה על צרכיכם.

גודל המקלחון צריך להתאים לגודלו של חדר הרחצה באופן פרופורציונאלי – על אף כי נדמה שמקלחונים מומלצים הינם נחלתם של הגרים בבתים מפוארים ורחבי ידיים, או בדירות חדשות ויוקרתיות, בפועל, רבים הם הגרים, בשכירות או באורח קבע, בדירות שגודלן בינוני או, אפילו קטן. דבר המגביל, באופן ניכר, את היצע המקלחונים שעשוי להתאים לחלל חדר האמבטיה הביתי שלהם. אולם, למרות זאת, גם אם דירתכם בינונית או קטנה, אין פירוש הדבר שתצטרכו לוותר על החלום שלכם לחוויית רחצה ייחודית ומפנקת, אלא, שלכל היותר, תצטרכו להיות מתוכננים מעט יותר, ולבחור מקלחון שגודלו יתאים לגודל חלל חדר האמבטיה שלכם. כמובן שחשוב גם להקפיד על השאר מרחב פנוי שיספיק לביצוע אותן פעולות שאתם מבצעים בחדר האמבטיה מחוץ לרחצה (כגון איפור, התלבשות וכד'). אם אתם נתקלים בקושי כלשהו בתכנון חדר הרחצה שלכם, תוכלו להסתייע בחברה המוכרת מקלחונים מומלצים לצורך התכנון המקצועי הנדרש לכם.

מקלחון מומלץ ביותר
מקלחון מעוצב מרשים
מקלחון מעוצב עם חיפוי קיר בגוון כתום
מקלחון מעוצב עם זכוכית כהה ומסוגננת

מקלחונים מומלצים יתאימו גם לסגנון הכולל של חדר האמבטיה – מגוון המקלחונים הרחב המוצע כיום מאפשר לכם בחירה בין אינספור דגמים וסגנונות של מקלחונים. במשימת ההתאמה בין סגנון חדר האמבטיה לבין סגנון המקלחון, סביר להניח שתיתקלו בלא מעט קשיים, שמקורם בשפע העצום שאותו מציע תחום זה. בנקודה זו, יתכן (ואולי רצוי אפילו) שתעדיפו להיעזר באנשי המקצוע לצורך התאמת המקלחון לחדר האמבט, תוך התחשבות בנתונים של החלל ובהעדפות הפרטיות שלכם.

מקלחונים מומלצים מתייחסים לעניין הבטיחות כאל חלק אינטגראלי מהדרישות – למרות שלקוחות רבים נוטים שלא להתייחס להיבט זה בעת חיפוש מקלחון, הוא אחד ההיבטים הרציניים והחשובים ביותר בבחירה. העמידה בתקני הבטיחות, שבאה לכדי ביטוי בתווי התקן הנדרשים, חשובה פי כמה, כאשר יש ילדים בבית, בין ם הם מתקלחים בכוחות עצמם או שאתם עדיין מסייעים להם בכך. מקלחונים עלולים לכלול לא מעט רכיבים העלולים שהוות סיכון בשימושם ילדים, ומשכך, חשוב להקפיד שהחברה שמציעה לכם את המקלחון, מסוגלת לגבות את בטיחות המקלחון בהוכחות הנחוצות לכך.

מקלחונים מומלצים תואמים לא רק לדרישות הלקוח, אלא גם להעדפותיו – הזכרנו, כאמור, מספר פעמים, את המגוון הגדול והרחב ששוק המקלחונים מציע. לכן, למרות שיתכן שקיימים גם מקלחונים זולים יותר, מקלחונים מומלצים, גם אם הם יהיו יקרים יותר מהמקלחונים הפשוטים והרגילים, לא רק יתאימו לנתונים האובייקטיביים היבשים (כגודל החלל העומד לרשותכם), אלא אף יתאימו לרצונות ולהעדפות שלכם בצורה טובה יותר מהמקלחונים הפשוטים והנפוצים.

 

היות ואנחנו מתייחסים לרחצה כאל חוויה שממלאת את המצברים שלנו, בכל פעם מחדש, מקלחונים מומלצים בהחלט שווים את ההשקעה בהם, גם אם, לעיתים, מחירם מעט גבוה יותר!

מומחים גם בחיפויי מטבח ומקלחונים לבתים. 

לחיוג מהיר אתם מוזמנים להמשיך לגלול למטה 👇 או להשאיר לנו את פרטיכם ונחזור בהקדם!

רוטמן מקלחונים

למגיעים מהאתר יש הטבות מיוחדות!