מקלחונים יוקרתיים

מקלחונים יוקרתיים - התאמה אישית לחוויה משופרת

עבור רובנו, המקלחונים מהווים פתרון נוח לרחצה, שכן, הם אינם גדולים ואינם תופסים מקום חלל רב, אפשר להתקינם גם בחדרי אמבטיה הנחשבים לקטנים יותר מאחרים.

נוסף על כך, הם נחשבים כפרקטיים, וניתן לעצבם במגוון עיצובים רחב, על פי הצורך, ההעדפות והמגבלות.
אולם, בדומה לכל תחום אחר בחיינו, גם בתחום זה, מוצעים לבחירתנו מקלחונים פשוטים (הנחשבים לסטנדרטיים, יחסית) וגם מקלחונים יוקרתיים, שמציעים למשתמשים בהם חווית רחצה שהיא ייחודית ויוצאת דופן.

התקנת אותם מקלחונים יוקרתיים עשויים להתאים במקומות לא מעטים, ביניהם – יחידת ההורים בבית פרטי, כמו גם במקומות "ציבוריים יותר, כדומת מלונות, צימרים, חדרי הכושר, או בכל מקום בו מקלחונים יוקרתיים יכולים לשמש את הגרים בבית או המשתמשים במקלחון ולהעניק להם חווית רחצה מיוחדת.

מקלחונים יוקרתיים – יתרונותיהם

על אף שבמבט ראשון, ההבדל המשמעותי העיקרי בין מקלחונים יוקרתיים לבין מקלחונים סטנדרטיים טמון בנראותם ובמראם החיצוני, ישנם עוד לא מעט אלמנטים המאפיינים את המקלחונים היוקרתיים, המהווים שדרוג אמיתי של ממש מול המקלחונים הרגילים, והם המעניקים למשתמשים במקלחונים האיכותיים יותר את חווית הרחצה יוצאת הדופן, מחדש בכל שימוש.

זהו עניין ראוי לציון, מכיוון שאנחנו משתמשים, בכל יום, במקלחת, לפחות פעם אחת, בין אם מטרתה לעורר את הגוף בבוקר ולהכינו ליום העבודה, ובין אם אנחנו שוטפים באמצעותה מגופנו את תלאות היום, בסופו של היום.

כך שזמן המקלחת, עבור מרביתנו, נחשב לזמן של פינוק אמיתי, הפסקה מחדשת מרץ ומפיחה רוח חיים גם בשגרת היומיום הלחוצה ביותר. כתוצאה מכך, בעת שאתם מתלבטים בנוגע לרכישת המקלחון החדש לכם, כדאי לבחון את האופציה של קניית מקלחון יוקרתי יותר (ולא המקלחון השגרתי ובנפוץ) במטרה להפוך את זמן המקלחת שלכם להנאה אמיתית, שתמריץ אתכם ותאפשר לכם לקחת את הפאוזה הנדרשת מחיי היומיום השגרתיים.

אלמנטים אפשריים לשדרוג המקלחון שלכם

דיברנו על המקלחת במקלחון היוקרתי כעל חוויה?

אין לכם מושג עד כמה ניתן לשדרג את החוויה הזו ולמנף אותה. הנה כמה מהאופציות השכיחות יותר, שעשויות להוות את ההבדל בין מקלחונים יוקרתיים למקלחונים שגרתיים, בסיסיים ומשעממים:

תאורה ייחודית – את המקלחונים היוקרתיים שמטרתם ליצור "חוויה", ניתן להעשיר באמצעות תאורה ייחודית, בין אם קבועה ובין אם הניתנת להחלפה על פי הצורך. באופן כזה, כאשר אם זקוקים לתאורה ממריצה בתחילת היום על מנת להתעורר משנת הלילה, תוכלו לבחור בתאורה מסוג מסוים, בעוד שבסוף היום, בזמן שבו אתם זקוקים למנוחה, לרוגע, לשלווה, תוכלו לבחור תאורה אחרת, מתונה, מרוככת ומרגיעה יותר.

כיסא המיועד לישיבה בעת הרחצה – למרות שאין המדובר באמצעי סטנדרטי, אלא יותר בכלי עזר לאנשים מבוגרים או לילדים, תוכלו לשלב במקלחון שלכם כיסא מתקפל, המתאים בדיוק במימדיו למקלחון. כן, ברור שאתם יכולים לאלתר ולהכניס לשם גם כסא זול של "כתר פלסטיק", אבל איכות החוויה ונוחות השימוש במקלחון יהיו, אף הן, פחותות במידה ניכרת…

דלתות מעוצבות באופן ייחודי – מקלחונים יוקרתיים מאופיינים, בין שאר תכונותיהם הייחודיות ויוצאות הדופן, בהתאמה אישית, ככל האפשר, לעיצוב חדר האמבטיה שלכם. כך, שבעוד במקלחונים הסטנדרטים הזולים, לרוב, תמצאו חומר פלסטי או זכוכית זולה וחסרת ייחוד, במקלחון יוקרתי הדלתות והדפנות יהיו עשויות מזכוכית איכותית והידיות הנדרשות תהיינה מעוצבות באופן שיתאים לעיצוב חדר הרחצה.

אופציה של ג'קוזי למקלחון – בחלק מהמקלחונים היוקרתיים ניתן לשלב ג'קוזי – סילוני מים שמטרתם להרגיע שרירים דואבים. הדבר, אמנם, דורש תכנון ייחודי, אבל אפשרי, עבור מי שמאד רוצה ג'קוזי בבית, אבל מסיבות וממגבלות מסוימות (כדוגמת חוסר במקום) אין הדבר עולה בידו.

כפי שכבר הבנתם מאותן דוגמאות ספורות שהבאנו, כאשר אנחנו מדברים על מקלחונים יוקרתיים, במידה רבה, הגבול היחיד שעשוי להקשות על העיצוב, הוא היצירתיות של מתכנן המקלחון. זאת, מאחר, ולמעשה, ההבדל המהותי בין מקלחונים סטנדרטיים לבין מקלחונים יוקרתיים נמצא בהתאמה להעדפות ולצרכים של המשתמשים בהם. בעת רכישת מקלחון סטנדרטי תשימו את הדגש למידותיו, לפונקציונאליות ולהתאמה לשטח העומד לרשותכם, בעוד שבעת קניית מקלחון איכותי, כבר נכנסים שיקולים נוספים כדוגמת עיצובו של המקלחון והדרך שבה הוא מסוגל להפוך את הפעולה מ"רחצה" ל"חוויה".

מומחים גם בחיפויי מטבח ומקלחונים לבתים. 

לחיוג מהיר אתם מוזמנים להמשיך לגלול למטה 👇 או להשאיר לנו את פרטיכם ונחזור בהקדם!

רוטמן מקלחונים

למגיעים מהאתר יש הטבות מיוחדות!