מקלחונים במרכז

מקלחונים במרכז

מקלחון איכותי הוא אלמנט מרכזי בכל חדר רחצה ובכל חדר אמבטיה. אם אתם בונים בית ומחפשים מקלחון חדש או שאתם משפצים את חדר הרחצה, שימו לב. כדאי לדעת שכיום, בשביל מקלחונים כבר לא צריך לנסוע רחוק. ישנו היצע עצום של מקלחונים במרכז. אין שום סיבה שתתפשרו על עיצוב או סגנון. אתם יכולים למצוא את הפתרונות הכי חדשים, הכי יפים והכי מעוצבים, ממש קרוב אליכם!

מקלחונים פינתיים ומקלחוני חזית 

לפני שאתם מתרשמים מהמגוון הרחב של מקלחונים במרכז, טוב לדעת שישנם שני קונספטים מקובלים. סגנון אחד הינו המקלחון הפינתי והסגנון השני הוא מקלחון החזית. מקלחון חזית הוא בדרך כלל גדול יותר. הוא תופס מקום יותר מרכזי והשפעתו על האופי של חדר הרחצה מאוד חזקה. הוא מתאים לחדרי רחצה גדולים, הוא מתאים למי שאוהבים מקום רחב ידיים בשטח הרחצה. וגם משתלב נהדר בחדר הרחצה המרכזי בבתים מעוצבים. לעומת זאת, מקלחונים פינתיים הם בהגדרתם הרבה יותר קומפקטיים. חוסכים שטח ומקום ואפשר להכניס אותם גם תחת אילוצים אדריכליים רציניים. אבל שימו לב שיש יוצאים מן הכלל. לדוגמא, ניתן כיום להתאים גם מקלחונים פינתיים מאוד מעוצבים ואפילו במידות יחסית מוגדלות. 

מקלחונים סטנדרט ומקלחונים בהתאמה אישית 

בשעה שאתם מתרשמים מהמבחר הנאה של מקלחונים במרכז, שימו לב להיבט עקרוני – כיום לא צריך להתפשר! ממשמעות הדבר היא שייצור והתקנת מקלחונים בהתאמה אישית כבר לא יקרים בהרבה לעומת דגמים סטנדרטיים. ניתן לבחור אפילו מידות רצויות של עובי זכוכית, אפשר לבחור דלתות מעוצבות וגם פרופילים מסוגננים. ניתן להזמין מקלחון שהמסגרת (הפרופילים) תהיה בצבע התואם לצבעי הברזים, למשל, מה שהופך את העיצוב להוליסטי ומרשים. ניתן להזמין התאמה אישית של צבע הזכוכית והמרקם. למי שאוהב, ניתן לבחור מקלחון רחב עם זכוכית אטומה. אפשרות אחרת היא לבחור מקלחון בגודל הרצוי, עם זכוכית שקופה או אטומה למחצה. ניתן להדפיס עיצובים על הזכוכית כיד הדמיון. בקיצור, בהזמנת מקלחונים במרכז תוכלו להתקדם לעבר חדר רחצה ייחודי, שאין לאף אחד אחר. 

המון יתרונות שכדאי להכיר 

אם אתם מתכננים בימים אלה את חדר הרחצה שלכם, שימו לב לכמה דברים שהפכו את מקלחונים לכל כך מבוקשים. 

  • מתאימים לסגנון החיים המודרני – עם מקלחון, אפשר לחסוך הרבה מאוד זמן ביום יום. למי יש זמן כיום למלא אמבטיה בכל שני וחמישי. למי שמחפשים פתרון למקלחת זריזה לפני או אחרי יום עבודה, מקלחון הוא התשובה. 
  • חסכוניים בצריכת המים – בשל אופן השימוש במקלחונים, הם גם מאוד חסכוניים בצריכת המים. אם חבל לכם לשלם הון עבור הרבה מים וגם עבור חימום המים בדוד חשמלי, מקלחון מודרני יחסוך לכם יותר. 
  • אחריות – ספק איכותי ישמח להעניק לכם אחריות על ההתקנה ועל המקלחון החדש שלכם. 
  • בטיחותיים ופרקטיים – מקלחונים חדישים הם מאוד בטיחותיים וגם פרטיים. הם בנויים עם זכוכית מחוסמת, מונעים נזילות או טפטופים אל מחוץ למקלחון ובכך שומרים על חדר רחצה אסתטי יותר ומאוד נקי. 
  • מגוון עיצובים מרהיבים – ניתן למצוא אין ספור סגנונות ועיצובים ופתרונות של מקלחונים במרכז. לא משנה מהו החלום שלכם בעניין הזה, קל מתמיד להגשים אותו. 

לחיוג מהיר אתם מוזמנים להמשיך לגלול למטה 👇 או להשאיר לנו את פרטיכם ונחזור בהקדם!

רוטמן מקלחונים

למגיעים מהאתר יש הטבות מיוחדות!