מקלחונים בהתאמה אישית

מקלחונים בהתאמה אישית הפכו לנפוצים יותר ויותר

 

אין ספק, כי, בשנים האחרונות, מקלחונים בהתאמה אישית הפכו לנפוצים יותר ויותר,לא רק בבתים פרטיים רחבי ידיים ומפוארים, אלא גם בדירות בבניינים מגורים. זאת, מאחר ובעשורים האחרונים, כבר לא מתייחסים לרחצת הגוף כאל פעולה שמטרתה הבלעדית היא השמירה על היגיינת הגוף, אלא כאל חוויה, אמצעי לטיפוח הגוף ולמילוי המצברים הנפשיים. בין אם המדובר ברחצת הבוקר הממריצה והמעוררת – המנערת מגופנו את קורי השינה ומכינה אותו ליום העבודה, ובין אם המדובר ברחצה מרגיעה של הגוף (וניקוי, תרתי משמע, של הראש) בסוף יום עבודה עמוס – הרחצה נתפשת כ"חוויה" שבה יש להשקיע מחשבה ותשומת לב. מגבות רכות ומלטפות, טואלטיקה (סבונים, סוגי שמפו, פילינג לגוף ותרחיצים שונים), חדר אמבטיה מעוצב ומזמין וגם מקלחונים בהתאמה אישית – כל אלה חוברים יחדיו לצורך יצירת חווית הרחצה.

מקלחונים בהתאמה אישית – מדוע, בעצם, הם נדרשים?

על אף, שבאופן ההגיוני לגמרי, מקלחון, קודם כל, מהווה פתרון נוח ויעיל לרחצה, מקלחונים בהתאמה אישית הם הרבה יותר מכך. למשל, דמיינו את הסיטואציה הבאה – שבתם הביתה לאחר יום עבודה ארוך ומייגע, סיימתם לאכול ארוחת ערב (משפחתית או זוגית). ומה עכשיו? כיצד תכינו את גופכם ותנמיכו את האדרנלין שבו לרמות הרצויות לצורך שנת הלילה? מקלחת ארוכה ומפנקת, לא?

למעשה, ישנם מעט מאד אנשים שמתייחסים, כיום, למקלחת רק כאל אמצעי לשמירת ההיגיינה שלהם. מרביתנו כבר מודעים כיום לקשר בין גוף ונפש, לקשר בין הטיפוח העצמי ברמה הפיזית לבין היכולת שלנו לחוש טוב יותר. כך שאין ספק כי ליכולת לשוב הביתה מידי ערב וליהנות מזמן טיפוח במקלחת מיוחדת, כזו המותאמת בדיוק לצרכים ולהעדפות שלכם, יש חלק גדול בתחושה הטובה שלכם באופן שוטף.

כיום, ישנו מבחר גדול ומגוון של מקלחונים, עובדה משמחת, לכשעצמה, מובילה אותנו לשאלה הבאה – מקלחונים בהתאמה אישית – מה מאפיין אותם?

הם מתאימים לגודלו של חדר הרחצה – למרבה הצער, לא כולנו גרים בבית פרטי גדול, או, אפילו בדירה יוקרתית וחדישה. למעשה, רבים מתושבי ישראל גרים, בין אם בשכירות ובין אם באורח קבע, בדירות בגודל בינוני או קטן. כתוצאה מכך, אם הינכם גרים בנכס בינוני או קטן, תצטרכו לבחור במקלחון אשר גודלו יתאים, בדיוק, לגודלו של חדר האמבטיה שלכם, תוך הקפדה להשאיר מרחב תנועה מספיק לביצוע הפעולות השונות בחדר. מקלחונים בהתאמה אישית מתחשבים בגודל החלל שבו הם ממוקמים, ולכן, הם עשויים גם שלא להיות סטנדרטיים במימדיהם.

מקלחונים בהתאמה אישית
מקלחונים בהתאמה אישית

מקלחונים בהתאמה אישית מתאימים לסגנון חדר האמבטיה – גם כאן, מבחר המקלחונים המגוון מאפשר לכם בחירה שהיא כמעט אינסופית, להתאים בין המקלחון שאותו אתם רוצים למקם בחדר האמבטיה לבין עיצוב חדר האמבטיה. בנקודה זו חשוב להיעזר באנשי מקצוע שיסייעו לכם בהתאמה, על בסיס הנתונים ורשימת ההעדפות שתספקו להם. מקלחון פינתי? מקלחון בעל דלת הזזה? זה הזמן לעוף גבוה עם החלומות שלכם.

מקלחונים בהתאמה אישית שמים דגש על הבטיחות – על אף שלא רבים מתייחסים לאספקט הזה, המדובר באחד מההיבטים המשמעותיים הקיימים בבחירת המקלחון שלכם – עמידה בתקני בטיחות, המתבטאת בתו התקן הנדרש. להיבט זה משמעות רבה אף יותר, כאשר המדובר במשפחה שיש בה ילדים, שכן, יש לא מעט רכיבים שעלולים שלא להיות בטוחים לשימושם של ילדים, ויש צורך להקפיד כי החברה שמוכרת את המקלחון המבוקש, גם תהיה מסוגלת לספק לכם את ההוכחות לבטיחותו.

מקלחונים בהתאמה אישית מתאימים בדיוק לטעמו של הלקוח – ברור למדי כי, ככלל, חלק מהמקלחונים עשויים להיות גם זולים יותר, אולם, סביר למדי להניח, כי ככל שמקלחון מיוצר בייצור המוני וסטנדרטי יותר, בצד מחירו הנמוך יותר (יחסית למקלחון מותאם אישית), הוא ינסה לענות על המכנה המשותף הנמוך ביותר. כך שאם חשובה לכם חוויית הרחצה שלכם, פחות תוכלו ליהנות ממנה במקלחון מסוג זה.

ההבדל העקרוני הגדול בין מקלחונים סטנדרטיים וזולים לבין מקלחונים בהתאמה אישית מצוי בהתאמתם להעדפותיהם ולצרכיהם של המשתמשים במקלחונים, כך שאם עניין חוויית הרחצה חשוב לכם, ברור למדי כי המקלחונים המותאמים אישית יתאימו לכם הרבה יותר מחבריהם הזולים.

מומחים גם בחיפויי מטבח ומקלחונים לבתים. 

לחיוג מהיר או להשארת פרטים אתם מוזמנים להמשיך ולגלול למטה👇

חייג/י עכשיו