אמבטיונים

אמבטיונים

כל היום אנחנו עובדים קשה, עומלים, צועדים ומשוחחים עם אנשים. כאשר שבים הביתה, אין כיף ונעים יותר מהדקות הארוכות שמבלים במקלחת, בהן משילים מעלינו את כל היום, מאפסים את הראש ומתנקים מכל הלכלוך. חלק מהחוויה הנעימה של המקלחת היא הנראות של החלל: כאשר האמבטיה מעוצבת בעיצוב שמשרה רוגע ונחת, כך כיף יותר לשהות בה והפינוק מרגיש משמעותי ועוצמתי יותר. אחד מהטרנדים החמים ביותר שקיימים בשנים האחרונות בעולם האמבטיות, הינו האמבטיון.

חושבים על התקנה של אמבטיון אצלכם בחדר האמבט? ובכן, ריכזנו עבורכם את כל המידע שחשוב להכיר בנושא.

מהו אמבטיון?

ישנם כל מני סוגים של אמבטיונים, המהווים למעשה מעין אמבטיה קטנה, כאשר השוני הוא בייחוד בצורה ובחומרי הגלם מהם הם עשויים. כיום ישנם שני סוגים עיקריים של חומרי הגלם המשמשים לבניית אמבטיונים: פלדה יצוקה או אבנים בשילוב עם ציפוי אקרילי. כל אחד מהסוגים הללו יוצר קו שונה לחלוטין של עיצוב, כאשר השימוש באבן יוצר מראה וינטג'י ואותנטי יותר, לעומת השימוש בחומר פלדה, שמאפיין יותר עיצוב חדשני ומודרני. הבחירה בסוג האמבטיון צריכה להיעשות בהתאם לקו העיצוב הכללי שמנחה אתכם כשאתם פונים לעצב את חדר האמבט, כך שהוא ישרת היטב את החזון העיצובי.

כך תבחרו את מבנה האמבטיון שלכם

מעבר לעניין חומרי הגלם, ישנו דבר נוסף שמשפיע על הנראות ועל העיצוב הכולל, והוא מבנה האמבטיון. כל מבנה בא לצייר סוג אחר של עיצוב, כאשר ישנם שניים שהם הפופולריים ביותר:

  1. אמבטיון בתולי – זהו אמבטיון שחף מכל תוספת של אלמנטים או התקנות. סוג זה מיועד למי שאוהב עיצוב נקי, מינימליסטי ולא עמוס.
  2. אמבטיון מקלחון – אמבטיון זה מאופיין בתוספת של דלתות קדמיות, המאפשרות סגירה הרמטית של חלל האמבטיה בזמן המקלחת. מוטב להשתמש בו אם חלל חדר האמבטיה קטן מדי בשביל להכיל גם מקלחון וגם אמבטיון, שכן הוא מהווה אמבטיה ותא רחצה כאחד.

כלומר יש לבחור באמבטיון שבנוי בצורה שהולמת את החזון העיצובי שלכם, אולם גם שיתאם למבנה של חדר האמבט הקיים אצלכם בבית. לא כל סוג מתאים לכל מבנה, ועל כן מוטב לחשוב על כך עוד טרם התכנון.

סגירת האמבטיה בהתאם להעדפה אישית

יש כל מני דרכים לסגור את האמבטיה מפני בריחה של מים החוצה. יש כאלה שמעדיפים כיסוי ממוקד באזור בהם מים עשויים לדלוף ולהרטיב את הרצפה, ואילו יש מי שמעדיף סגירה הרמטית עם אמבטיון. הסגירה המוחלטת מסייעת גם כן בשמירה של האדים בתוך האמבטיה.

דבר נוסף הוא בחירת הצד ממנו מעדיפים להיכנס – מאחד מהצדדים או מהאמצע. כמו כן, הגישה לברזים היא גם שאלה, כאשר ניתן לחבר גישה נגישה לברזים או להרחיק אותם במידה מהכניס לאמבט. להעדפות האישיות יש משקל רב בעת בחירת אמבטיון, וכאשר משוחחים עם איש המקצוע חשוב להתעכב עליהן ולהסביר אותן כדי שהתוצאה תהיה אידיאלית.

אמבטיון שמוסיף המון

האמבטיון לא חייב להיות מינימליסטי ובנאלי, אלא אפשר תמיד לשחק עם הצבעים ועם ההדפסים שעל גביו. ניתן לבחור בסוגים שונים של זכוכיות דקורטיביות, בפסים בכל מני סגנונות, נקודות ועוד סוגים שיעשירו וייחדו את המראה של האמבטיון.

אין ספק שמעבר לפונקציות השימושיות שלו, אמבטיון מעוצב מוסיף נופך דקורטיבי ומעניין לחדר האמבט, והופך את סצנת המקלחת לחווייתית ומהנה במיוחד. כל זמן שבוחרים באמבטיון שמשרת את הצרכים ואת החזון העיצובי שיש לכם בנוגע לחלל האמבט, יכולים ליהנות מבחירה מושכלת שתועיל לכם ולשוהים בבית רבות.  

עבודות אחרונות שלנו

אמבטיונים
מקלחונים בהתאמה אישית
אמבטיונים של רוטמן
אמבטיונים
אמבטיונים
רוטמן מקלחונים

למגיעים מהאתר יש הטבות מיוחדות!